Konferencja prasowa z udziałem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosława Gowina 24.05.2017 10:36

W związku z obchodami 70. lat tradycji akademickich Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie odbędzie się 26. maja o godzinie 12.00 w Centrum Dydaktyczno-Badawczym Nanotechnologii przy al. Piastów 45 uroczyste posiedzenie senatu uczelni.

Gościem senatu będzie minister Jarosław Gowin, który weźmie również udział w spotkaniu ze szczecińskimi dziennikarzami podczas  konferencji prasowej przewidzianej na godzinę 13.30, tuż po posiedzeniu senatu.

Temat konferencji: 70. lat tradycji akademickich Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego i przyszłość szkolnictwa wyższego w Polsce (tzw. Ustawa 2.0.)

W spotkaniu wezmą też udział: JM Rektor ZUT, prof. Jacek Wróbel oraz prof. Mirosława El Fray powołana przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego do prac w Radzie Narodowego Kongresu Nauki.

Miejsce konferencji: Centrum Dydaktyczno-Badawcze Nanotechnologii przy al. Piastów 45 w Szczecinie, sala nr 30 na parterze.

Zapraszam Koleżanki i Kolegów dziennikarzy do udziału w konferencji prasowej.