Moc Naukowców 31 marca – 1 kwietnia 2017 29.03.2017 11:15

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie zaprasza serdecznie do udziału w nasyconej nauką imprezie.

MOC NAUKOWCÓW – to kontynuacja największego w regionie wydarzenia edukacyjnego, skupiającego każdorazowo kilkadziesiąt tysięcy uczestników - Nocy Naukowców.

Ponad  100 spotkań z nauką reprezentujących te dziedziny wiedzy, które zgłębiają studenci  Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego  w Szczecinie. Podczas Mocy Naukowców również oni chcą się podzielić swoją wiedzą z uczestnikami  imprezy.

Zapraszamy do zapoznania się z programem oraz do zapisywania się, tam gdzie jest to  wymagane, na zajęcia warsztatowe i laboratoryjne.

Cały program wraz z kontaktami do organizatorów prowadzących zapisy znajduje się na: www.mocnaukowcow.zut.edu.pl.