Powstaje Międzyszkolne Centralne Laboratorium Fizyczne 26.09.2017 12:28

Rektor Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie oraz Prezydent Miasta Szczecin otworzą Międzyszkolne Centralne Laboratorium Fizyczne.

Panowie podpiszą porozumienie w tej sprawie, natomiast Gospodarz uroczystości – dr hab. Paweł Berczyński, dyrektor instytutu fizyki, zaprosi gości go wysłuchania wykładu inauguracyjnego i zwiedzania laboratoriów instytutu fizyki w budynku jednostek międzywydziałowych (wieżowiec, al. Piastów 48, piętro 6 i 7)

Fizyka otaczającego nas świata. Fizyka w technice – to tematy wykładu inauguracyjnego.

Z laboratorium korzystać będą uczniowie szkół prowadzonych przez Gminę Miasto Szczecin, która to laboratorium  wyposażyła. Zajęcia dla młodzieży oraz konsultacje dla nauczycieli prowadzić będą pracownicy naukowi ZUT.

Zapraszam 27 września 2017 roku na godzinę 12.00 do Audytorium Maximum na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki ZUT, al. Piastów 19.