Rekrutację czas zacząć 22.05.2014 13:56

Rekrutację rozpoczynamy w poniedziałek 26 maja 2014 roku od uruchomienia rejestracji internetowej.

Na studia stacjonarne pierwszego stopnia, dla kierunków:  architektura i urbanistyka i architektura krajobrazu rejestracja ta zakończy się 22 czerwca, dla kierunku wzornictwo – 15 czerwca, dla pozostałych kierunków trwać będzie do 7 lipca.

Rejestracja internetowa na studia niestacjonarne pierwszego stopnia zakończy się 1 września, rejestracja internetowa na studia stacjonarne drugiego stopnia zakończy się 21 lipca, zaś na studia niestacjonarne drugiego stopnia – 26 sierpnia

Dziesięć wydziałów ZUT  na czterdziestu kilku kierunkach przygotowało dla studentów pierwszego roku studiów stacjonarnych ok. 4200. miejsc.

Proponujemy trzy nowe kierunki: zarządzanie bezpieczeństwem i jakością żywności na Wydziale Nauk o Żywności i Rybactwa, chemię na Wydziale Technologii i Inżynierii Chemicznej, odnawialne źródła energii na Wydziale Kształtowania Środowiska i Rolnictwa.