Rusza projekt Uniwersytetu Trzeciego Wieku w wersji technologicznej 17.03.2017 13:59

Inauguracja oraz pierwsze zajęcia w ramach programu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pt. Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku odbędą się już w najbliższy piątek o godzinie 12.00 w Centrum Dydaktyczno - Badawczym Nanotechnologii. Pierwszy wykład wygłosi rektor ZUT prof. Jacek Wróbel.

- Uczelnia przygotowała bogatą ofertę zajęć dla seniorów, na wszystkich wydziałach. Są to głównie zajęcia w laboratoriach oraz pokazy i warsztaty – mówi Kinga Wełyczko, kierownik projektu.

Program obejmuje 10 zjazdów dla każdego z wybranych siedmiu działających w województwie UTW (w Szczecinie, Gryficach, Trzebiatowie, Kamieniu Pomorskim, Myśliborzu, Wałczu oraz Golczewie). Łącznie w projekcie weźmie udział ponad 250. seniorów. Koordynatorem jest Biuro Promocji ZUT. Wartość dofinansowania wynosi 280 tys. Złotych. Projekt będzie realizowany do końca roku.

Więcej informacji: tel. 728 338 778