Samorząd Studencki WTiICh przed Świętami pamięta również o zwierzętach 18.12.2023 11:32

W poniedziałek 18 grudnia na holu budynku Nowej Chemii w godzinach 9:00-14:30 miał miejsce kiermasz ciast na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej. Tak się pysznie złożyło, że domowych wypieków było mnóstwo, a pięknie dekorowane pierniki można było również kupić i zabrać ze sobą w prezencie dla kogoś bliskiego.

Całą akcją dowodził Sejmik Wydziałowy Samorządu Studenckiego Wydziału Technologii i Inżynierii Chemicznej. Jego członkowie są pomysłowi i dobrze zorganizowani, ale co najważniejsze pokazali, że mają moc zaangażować w swoje działania studentów oraz pracowników Wydziału, co w ostatnich dniach przedświątecznych przygotowań jest nie lada sztuką.

fot. Aurelia Kołodziej/ZUT