Informacje dla dziennikarzy

Targi Pracy KARIERA 2016 w Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie 19.10.2016 12:27

Do 14 listopada br. można zgłosić firmę

 

23 listopada 2016 r. w Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie odbędą się VII Targi Pracy KARIERA 2016 organizowane przez uczelniane Biuro Karier. Targi będą miały miejsce na Wydziale Technologii i Inżynierii Chemicznej przy Al. Piastów 42 w Szczecinie i odbędą się w godzinach od 10.00 do 15.00.

Czy warto przyjść na targi?

Targi pracy to jedna z najpopularniejszych form promocji, z której chętnie korzystają pracodawcy poszukujący pracowników. Z jednej strony to świetna okazja dla studentów i absolwentów, by w tym samym miejscu i czasie poznać oraz porównać aktualne oferty pracy, porozmawiać z pracodawcami o wymaganiach stawianych kandydatom, złożyć dokumenty aplikacyjne oraz otrzymać materiały informacyjne przygotowane przez pracodawców. Z drugiej strony, firmy mają możliwość wypromować się w środowisku akademickim, przedstawić swoje oferty rekrutacyjne, programy praktyk i staży, ale mogą również zbadać trendy wśród studentów, którzy za chwilę wejdą na rynek pracy.

Co oprócz targów?

Targom towarzyszą warsztaty. Pracodawcy mogą zgłosić temat warsztatów dla studentów na adres e-mail: biurokarier@zut.edu.pl.

Więcej informacji oraz regulamin i formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie targowej: www.targipracy.zut.edu.pl