Współpraca z Technikum Zawodowym nr 1 w Szczecinie 04.01.2018 09:47

5 stycznia 2018 r. o godzinie 12.00 w rektoracie ZUT (Piastów 17 lub wejście od ul. Pułaskiego 10 – „stara chemia”) podpisane zostanie porozumienie o współpracy pomiędzy Zachodniopomorskim Uniwersytetem Technologicznym i Technikum Zawodowym nr 1 w Szczecinie (Zespół Szkół Budowlanych)

Wydział Kształtowania Środowiska i Rolnictwa ZUT obejmie patronat nad klasami: technik architektury krajobrazu, technik geodeta, technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej zaś Wydział Budownictwa i Architektury ZUT nad klasami: technik robót wykończeniowych w budownictwie, technik budowy dróg, technik renowacji elementów architektury, technik inżynierii sanitarnej.

Porozumienie podpiszą rektor ZUT dr hab. inż. Jacek Wróbel, prof. nadzw. ZUT oraz p.o. dyr. Zespołu Szkół Budowlanych - Technikum Zawodowego nr 1 w Szczecinie mgr inż. Agnieszka Jaksim. Zapraszam