Briefing prasowy – akcja „Akademicka szczepionka” - ZAPROSZENIE 26.11.2021 15:07

Z inicjatywy Wojewody Zachodniopomorskiego oraz władz Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie zostanie przeprowadzona w dniach 27 listopada – 5 grudnia specjalna akcja szczepień, która skierowana jest do studentów, pracowników uczelni oraz mieszkańców Szczecina.

Akcja przeznaczona jest dla osób, które jeszcze nie zostały zaszczepione lub chcą przyjąć trzecią dawkę preparatu i ma na celu zbudowanie bezpiecznego miejsca pracy i studiowania.

W imieniu władz ZUT, zapraszam Państwa dziennikarzy na briefing prasowy, który odbędzie się w poniedziałek, 29 listopada, o godz. 9.00 na parkingu przed Budynkiem Jednostek Międzywydziałowych przy al. Piastów 49.

W spotkaniu wezmą udział:

• Wojewoda Zachodniopomorski Zbigniew Bogucki;
  • Pełnomocnik wojewody ds. szczepień Justyna Lyjak;
  • JM Rektor Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie dr hab. inż. Jacek Wróbel, prof. ZUT;
  • Grono rektorskie ZUT;
  • Przedstawiciele Parlamentu Samorządu Studentów ZUT.

Akcja odbywa się w ramach Narodowego Programu Szczepień.

Więcej informacji nt. mobilnego punktu szczepień na Facebooku uczelni.