Dzien Kobiet na ZUT [RELACJA] 08.03.2022 13:16

We wtorek, 8 marca w Międzynarodowy Dzień Kobiet, odbył się specjalny koncert, podczas którego pracownicy i studenci ZUT, usłyszeli najpiękniejsze przeboje filmowe w wykonaniu Chóru Kameralnego ZUT pod dyrekcją Iwony Wiśniewskiej-Salamon.

Podczas koncertu w Centrum Dydaktyczno-Badawczym Nanotechnologii ZUT, wystąpili zaprzyjaźnieni z naszą uczelnią artyści – Chór Kameralny Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie pod dyrekcją prof. Iwony Wiśniewskiej-Salamon, Orkiestra Kameralna „Ocean dźwięku” pod dyrekcją Dianny Domagały, pianista Maciej Skowronek oraz soliści: Dorota Mazurek, Monika Sianoszek, Sandra Dąbrowska, Agnieszka Lenartowicz, Dianna Domagała, Weronika Stolarczyk, Jolanta Gruszka, Julia Dempc, Justyna Tomicka, Patryk Ufir i Adam Głowacki.

Wydarzenie patronatem honorowym objął JM Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie dr hab. inż. Jacek Wróbel, prof. ZUT. Z okazji Dnia Kobiet każda z pań otrzymała słodki upominek.

Fot. Agnieszka Jansohn-Borghina/ZUT