Dzień otwarty ZUT 13.03.2019 10:39

Najwyższa pora na podjęcie decyzji o wyborze studiów. Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie otworzy przed maturzystami drzwi swoich pracowni, laboratoriów i sal wykładowych. Moc Naukowców organizowana przez ZUT to coś więcej niż dni otwarte.

Rozpoczynamy w piątek (15 marca) o godz. 9:00. Na 10 wydziałach naszej uczelni przyszli studenci będą mieli możliwość spotkania się i porozmawiania z naukowcami, profesorami i wykładowcami oraz zdobycia wiedzy na temat warunków rekrutacji i studiowania na ZUT.

Podczas Mocy Naukowców uczniowie szkół średnich nie będą się nudzić. Zajęcia przygotowane przez naszych wykładowców wprowadzą ich w fascynujący świat nauki i będą początkiem pięknej przygody z naszą uczelnią.

Do wyboru zaproponowaliśmy 14 modułów tematycznych na wydziałach ZUT i moduł ogólny – podsumowujący w Centrum Dydaktyczno – Badawczym Nanotechnologii.

Szczegóły wydarzeń na www.zut.edu.pl