Sejm w ZUT 04.10.2017 08:33

Sejmowa Komisja Cyfryzacji, Innowacyjności i Nowoczesnych Technologii będzie obradować na sesji wyjazdowej w Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie.

5 października (czwartek) posłowie spotkają się z władzami Uczelni, zwiedzą Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii i Centrum Dydaktyczno-Badawcze Nanotechnologii, zaś same obrady będą dotyczyć informacji Ministra Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej o nowoczesnych technologiach w gospodarce morskiej oraz informacji Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego o Regionalnej Strategii Inteligentnych Specjalizacji Pomorza Zachodniego.

Komisji przewodniczy poseł Paweł Pudłowski.

Obrady rozpoczną się o godzinie 13 i będą prowadzone w Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii przy ul. Jagiellońskiej 20-21.

Miło mi poinformować, że tuż przed obradami, o godzinie 12.45 w siedzibie RCIiTT posłowie spotkają się z naszymi dziennikarzami. Serdecznie zapraszam na to spotkanie.