Studenci rozbiją bank? 06.11.2018 08:52

Drodzy studenci i absolwenci, Wasza pomysłowość i kreatywność nie zna granic, czasem ogranicza Was jedynie brak funduszy - piszą organizatorzy konferencji Dzień dobry biznes

Konferencja odbędzie się 8 listopada w godzinach 10:00-13:45 w Auli Centrum Dydaktyczno - Badawczego Nanotechnologii przy al. Piastów 45 w Szczecinie. Bank Gospodarstwa Krajowego oraz Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie przygotowali dla studentów i absolwentów ZUT zajęcia podczas których eksperci doradzą jak zdobyć dotację na rozwój własnego biznesu, startupu lub jak założyć własną firmę, stworzyć jej model biznesowy oraz jak być kreatywnym w biznesie.

Swoje oferty przedstawią również: Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Regionalnego  Centrum Innowacji i Transferu Technologii oraz Biuro Karier ZUT.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Wymagana jest jedynie rejestracja: