Szósty r@bbIT - największe Targi Pracy branży IT w Szczecinie 28.03.2019 15:08

3 kwietnia w godz. 10.00-15.00 na Wydziale Informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie przy ul. Żołnierskiej 52 odbędzie się szósta edycja największych w regionie Targów Pracy IT.

Zapraszamy studentów, uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz wszystkich tych, którzy zamierzają związać się z szeroko pojętą branżą IT do zapoznania się z rynkiem pracy tej branży. To doskonała okazja do zaplanowania swojej przyszłości i sprawdzenia jakiej wiedzy, umiejętności oraz kompetencji poszukują pracodawcy. Wszystkie firmy w jednym miejscu i czasie!

W ramach wydarzenia r@bbIT odbędą się Targi Pracy IT i prezentacje nowości technologicznych. Uczestnicy targów poznają też lokalny rynek pracy i zapoznają się z perspektywami rozwoju w tej dziedzinie.

Studenci ze Studenckiego Koła Naukowego ZUT - "Grupa.NET" przygotowali dla uczniów szkół szereg ciekawych warsztatów. Na zajęcia warsztatowe  obowiązuje rejestracja.
Więcej na stronie wydarzenia: rabbit.zut.edu.pl