Zapraszamy do naszego uniwersyteckiego bistro 16.01.2023 18:00

Gdzie zjeść tanio i smacznie kiedy ma się okienko lub przerwę w pracy? W Bistro z apetytem. Stołówka mieści się w rektoracie przy al. Piastów 18.

W uczelnianym barze obiadowe menu jest rotacyjne. Kucharze przygotowują codziennie inne zestawy potraw.

Za zestawy śniadaniowe zapłacimy 14 lub 16 zł, obiady kosztują od 16 do 25 zł. Zupa kosztuje od 7 do 15 zł. Za pozostałe dania obiadowe (drugie danie) zapłacimy od 16 do 25 zł. Zestaw dnia (codziennie inny) kosztuje od 22 do 27 zł. Goście mają też do wyboru stałe dania z menu np. tosty, sałatki, pierogi, czy kanapki.

Zbieraj pieczątki za dania główne i jedz za darmo! Nasze bistro prowadzi kartę stałego klienta. Po uzbieraniu 10 pieczątek (1 danie główne = 1 pieczątka) otrzymasz zestaw dnia gratis, czyli smaczną zupę i drugie danie.

Oprócz części gastronomicznej działa również strefa kawiarniana, gdzie można na spokojnie porozmawiać, napić się aromatycznej kawy i zjeść kawałek dobrego ciasta.

W bufecie można płacić kartą, co jest dużym udogodnieniem. Uniwersytecka stołówka czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00–16.00.

Fot. Aurelia Kołodziej