Zapraszamy do obejrzenia wywiadów ze stypendystami Fundacji ZUT 11.03.2024 10:05

Szanowni Państwo, to już prawie 3 rok odkąd powołana została Fundacja na rzecz Rozwoju Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadów ze stypendystami Fundacji ZUT, które przeprowadziła rzecznik prasowa ZUT pani Emilia Kujawa.

Dzięki tym rozmowom dowiecie się Państwo więcej o ich pasjach, osiągnięciach oraz inspiracjach. To doskonała okazja, aby poznać historie młodych talentów wspieranych przez Fundację ZUT i studiujących na ZUT. Przedstawiamy sześcioro stypendystów (z aktualnych siedmioro) z czterech wydziałów Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie: Zuzannę Soboń, Kacpra Sobczaka, Olafa Sozańskieo z Wydziału Informatyki, Weronikę Urbańską z Wydziału Elektrycznego, Alicję Baraniecka z Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki oraz Karolinę Sammel z Wydziału Kształtowania Środowiska i Rolnictwa.

Niestety Jakub Pierzchała z Wydziału Elektrycznego nie mógł pojawić się na nagraniach - bardzo żałujemy.

Zapraszamy Państwa także do polubienia kanału YT Fundacji ZUT: www.youtube.com/channel/UCJXdEDPWAOz1sqidJBhkbuA

strony na FB:  www.facebook.com/FundacjaZUT/ oraz zapoznania się z oficjalną stroną Fundacji ZUT www.fundacjazut.pl

Będziemy także wdzięczni, jeśli zechcecie Państwo wesprzeć działania naszej fundacji wpłatą na konto Fundacji ZUT w banku ING: 44 1050 1559 1000 0090 8253 1022

Wpłaty można dokonać za pomocą systemu online lub w formie przelewu tradycyjnego  z tytułem "darowizna na cele statutowe Fundacji".

Arkadiusz Terman - prezes Fundacji ZUT

Tekst: Fundacja ZUT